CBC2518T4R7MV/CBC2518T330M/CBC2518T681K
全新正品CBC2518T4R7M|CBC2518T4R7MV|CBC2518T6R8M
CBC2518T4R7MV/CBC2518T681K/CBC2518T330M
CBC2518T330M/CBC2518T4R7MV/CBC2518T681K
1206Y1000821FFT元器件直拍
CBC2518T4R7MV FIXED IND 4.7UH 920MA 260 MOHM
CBC2518T680MV CBC2518T680KV CBC2518T4R7MV CBC2518T4R7MC
CBC2518T4R7MV 电感器FIXED IND 4.7UH 510MA 260MOHM SM